16.6 C
London
Friday, July 12, 2024

Aventura e Shqipërisë në Euro 2024, mësohet sa para i ftoi FSHF-ja nga UEFA

Kombëtarja e Shqipërisë e mbylli aventurën e saj në Euro 2024 pas humbjes minimale 1:0 ndaj Spanjës. Gjatë tri...

E ndali festën në gjysmë, vetëm për ta përqafuar Ronaldon

Kombëtarja e Gjeorgjisë shënoi fitore 2:0 ndaj Portugalisë duke shkruar historinë me kualifikim tutje në Euro 2024. Khvicha Kvaratskhelia...

TË FUNDIT

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi takohet me sulmuesin e Bundesligës gjermane

Presidenti i Federatës së futbollit të Kosovës, Agim Ademi, sonte ka pasur një takim me Fisnik Asllanin, sulmuesin...

Fillon kampi dyditor i Kombëtares U17

Kombëtarja e Kosovës U17, ka organizuar kamp seleksionues dyditor me futbollistët të cilët jetojnë dhe veprojnë jashtë kufijve...

Aventura e Shqipërisë në Euro 2024, mësohet sa para i ftoi FSHF-ja nga UEFA

Kombëtarja e Shqipërisë e mbylli aventurën e saj në Euro 2024 pas humbjes minimale 1:0 ndaj Spanjës. Gjatë tri...

“Ballkani ka krijuar traditë, por nëse ne mendojmë se ata janë shumë përpara ne nuk i hyjmë kësaj pune”, flet Ertan Demiri: Gjilani pas...

“Ata janë tre vite me radhë kampion. Ata i kanë edhe mundësitë buxhetore, kanë avantazh në atë aspekt,...

Zyrtare: Valon Osmani, Kryetar i ri i FC Liria

Biznesmeni nga Prizreni, Valon Osmani zyrtarisht është zgjedhur Kryetar...

Granit Xhaka synon të shkruajë histori në EURO 2024 me Zvicrën

Pas një sezoni të parë sensacional në Leverkusen, në...

E ndali festën në gjysmë, vetëm për ta përqafuar Ronaldon

Kombëtarja e Gjeorgjisë shënoi fitore 2:0 ndaj Portugalisë duke...

UEFA dënon Zvicrën për shkak të flamurit të UÇK-së në tribuna

Kombëtarja e Zvicrës barazoi 1:1 në ndeshjen e fundit...

Federata e Serbisë çon ankesë zyrtare kundër Mirlind Dakut në UEFA

Federata e Futbollit të Serbisë i ka dërguar një...

Al Nassr dëshiron të nënshkruajë me Virgil Van Dijk

Klubi saudit, Al Nassr thuhet se është i etur...

Dortmundi fiton në “Iduna Park”, gjithçka vendoset në Paris

Skuadra e Borussia Dortmund ka shënuar fitore të madhe...

Mourinho i ka bërë tashmë të qarta ndjenjat e tij për t’u bërë trajner i Liverpoolit

Ish-trajneri i Manchester United dhe Chelsea, Jose Mourinho ishte...

Nacho njofton Real Madridin se do të largohet nga klubi pas 23 viteve

Kapiteni i Real Madridit, Nacho Fernandez, do të largohet...

Do të largohet nga Barcelona, ky është klubi i ardhshëm i Xavit

Drejtuesit e Barcelonës do të bëjnë një përpjekje të...

Become a member

Stay updated with our latest news, events, and promotions by following us on Facebook. Join our vibrant community and be a part of the conversation. Connect with us today for exclusive content and exciting updates!

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi takohet me sulmuesin e Bundesligës gjermane

Presidenti i Federatës së futbollit të Kosovës, Agim Ademi, sonte ka pasur një takim me Fisnik Asllanin, sulmuesin e skuadrës gjermane Hoffenheim. Ademi në postimin e tij ka shkruar që...

Fillon kampi dyditor i Kombëtares U17

Kombëtarja e Kosovës U17, ka organizuar kamp seleksionues dyditor me futbollistët të cilët jetojnë dhe veprojnë jashtë kufijve...

Aventura e Shqipërisë në Euro 2024, mësohet sa para i ftoi FSHF-ja nga UEFA

Kombëtarja e Shqipërisë e mbylli aventurën e saj në Euro 2024 pas humbjes minimale 1:0 ndaj Spanjës. Gjatë tri...

E ndali festën në gjysmë, vetëm për ta përqafuar Ronaldon

Kombëtarja e Gjeorgjisë shënoi fitore 2:0 ndaj Portugalisë duke shkruar historinë me kualifikim tutje në Euro 2024. Khvicha Kvaratskhelia...

UEFA dënon Zvicrën për shkak të flamurit të UÇK-së në tribuna

Kombëtarja e Zvicrës barazoi 1:1 në ndeshjen e fundit të Grupit A ndaj nikoqirit, Gjermanisë. Shtëpia më e madhe...