16.6 C
London
Friday, July 12, 2024

E ndali festën në gjysmë, vetëm për ta përqafuar Ronaldon

Kombëtarja e Gjeorgjisë shënoi fitore 2:0 ndaj Portugalisë duke shkruar historinë me kualifikim tutje në Euro 2024.

Khvicha Kvaratskhelia ishte heroi i kësaj ndeshje, duke shënuar një gol, shkruan Indeksonline

Kur përfundoi ndeshja, lojtari i Napolit filloi të festonte me bashkëlojtarët e tij, por në fakt festën e tij e ndali në gjysmë.

Ai u ndal dhe shkoi drejt Cristiano Ronaldos për ta përshëndetur.

Ylli portugez ia dha fanellën e tij më pas, duke e bërë të lumtur Kvaran, i cili është tifoz i madh i Ronaldos./Indeksonline/

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here